CHALUPA POD PÁLAVOU

Nabízíme Vám ubytování v moderně vybavených apartmánech rekonstruované chalupy situované nedaleko oblasti Pálava. Na své si zde přijdou příznivci relaxu, odpočinku, turistiky po malebné okolní přírodě a místních památkách ale také milovníci cyklistiky, sportu či rybaření.

K pronajmutí Vám nabízíme celou chalupu obsahující dvou až třílůžkové apartmány, každý vždy s vlastním sociálním zázemím a televizorem. Kapacita ubytování celého objektu činí  13 lůžek (+ 4x přistýlka) a to ve čtyřech dvolůžkových a jednom dvoupokojovém apartmánu. Ubytovací kapacity jednotlivých apartmánu jsou vyobrazeny níže.

K apartmánům připadá společenská místnost s plně vybavenou kuchyní, společným   posezením a velkoplošným televizorem. Součástí chalupy je i odpočinkové zázemí.          V uzavřeném areálu chalupy se nachází venkovní bazén a přilehlá zastřešená pergola s posezením u zahradního krbu. Pro nejmenší areál nabízí pískoviště, trampolínu a houpačky. Internetové připojení WiFi je samozřejmostí. Parkování vozidel a kol je zajištěno uvnitř areálu.

Tak neváhejte a prožijte příjemně strávenou dovolenou či víkendovou akci u nás.

V případě obsazeného termínu navštivte naše stránky www.chalupavysluni.cz

Najdete nás také na sociálních sítích Facebook a Google+

Apartmán č.1

Apartmán obsahuje dvoulůžkovou manželskou postel, dvě přistýlky na rozkládací pohovce a vlastní koupelnu.

Apartmán č.2

Apartmán obsahuje dvojici dvoulůžkových postelí a jednolůžko v oddělených pokojích se společnou koupelnou.

Apartmán č.3

Apartmán obsahuje dvojici jednolůžkových postelí s vlastní koupelnou.

Apartmán č.4

Apartmán obsahuje dvojici jednolůžkových postelí s vlastní koupelnou.

Apartmán č.5

Apartmán obsahuje dvoulůžkovou manželskou postel, dvě přistýlky na rozkládací pohovce a vlastní koupelnu.

MAPA AREÁLU

V uzavřeném areálu chalupy se nachází venkovní bazén a přilehlá zastřešená pergola s posezením u zahradního krbu. Pro děti areál nabízí pískoviště, trampolínu a houpačky. Parkování vozidel a kol je zajištěno uvnitř areálu.