REZERVACE UBYTOVÁNÍ

Přehled volných termínů naleznete v kalendáři níže na této stránce. Pro rezervaci Vámi vybraného termínu prosím nejdříve telefonicky kontaktujte správce chalupy, který Vám termín potvrdí. Následně odešlete vyplněný rezervační formulář pro potvrzení objednávky nebo nás kontaktujte emailem. Týdenní pobyt v období letních prázdnin (Červenec - Srpen) vždy začíná a končí sobotou. Individuální délky pobytů či akcí je možné dohodnout telefonicky se správcem chalupy. Více informací naleznete níže.

CENÍK

Říjen - Květen               4 000kč (celý objekt / noc)**  minimálně 2 noci                                           **) V ceně jsou zahrnuty lůžkoviny a závěrečný úklid. Energie účtovány zvlášť k ceně pobytu.

Červen - Září         5 000kč (celý objekt / noc)*  pouze týdenní pobyty                                            *) V ceně jsou zahrnuty energie, lůžkoviny a závěrečný úklid.

Silvestr            5 000kč (celý objekt / noc)**  minimálně 3 noci                                                        **) V ceně jsou zahrnuty lůžkoviny a závěrečný úklid. Energie účtovány  zvlášť k  ceně  pobytu.

REZERVAČNÍ FORMULÁŘ

                        JE JIŽ OBSAZENO?

ZKUSTE ŠTĚSTÍ U PARTNERSKÉHO PROJEKTU APARTMÁNY DLOUHÁ

INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY

K závaznémé rezervaci Vámi vybraného termínu je třeba uhradit zálohu předem. Informace pro provedení úhrady zálohy Vám budou sděleny emailem po zpracování rezervačního formuláře. V případě stornování rezervace termínu před nastoupením pobytu je uhrazená záloha nevratná. Před příjezdem na místo ubytování prosím s předstihem kontaktujte správce o předpokládaném času příjezdu. V den příjezdu Vás ubytuje správce chalupy v čase od 15:00 do 20:00 hod. Při nástupu na pobyt je účtována vratná kauce ve výši 5 000kč na případné poškození. Standardní opuštění apartmánu v den odjezdu se předpokládá do 10:00 hod. Provoz chalupy a chování zákazníků je řízen provozním řádem chalupy, který je k nahlédnutí níže. Domácí zvířata jsou v areálu povolena za předpokladu, že majitel zvířete odstraní případný nepořádek po svém mazlíčkovi. Další provozní záležitosti jsou uvedeny v provozním řádu objektu.

PROVOZNÍ ŘÁD CHALUPY